Adrianmed

Dýchajme bez obáv

Chráňte svoj domov a svojich blízkych pred nebezpečnými nákazami, šíriacimi sa vzduchom!
Zapojte sa s nami do projektu "Dýchajme bez obáv", s pokrokovou technológiou Beewair na dekontamináciu vzduchu!

Chcem vedieť viac

Pokroková technológia

dokáže účinne zbaviť vzduch nebezpečných vírusov vrátane koronavírusov, plesní a mikróbov

Táto technológia sa používa na rizikových pracoviskách a laboratóriách, kde likviduje aj tie najnebezpečnejšie nákazy. Osvedčila sa aj pri čistení vzduchu od nebezpečných vírusov ako MERS, SARS a H1N1.
Aby sa zvýšila dostupnosť zariadení s touto výnimočnou technológiou aj pre domácnosti, distribútor EÚ pripravil pre Vás niekoľko zásadných benefitov:

Zariadenie Beewair vs. koronavírus MERS

Platí to aj pre COVID-19

Dokument bol natočený v roku 2014, kedy vznikla epidémia zapríčinená koronavírusom MERS v Saudskej Arábii s vysokou úmrtnosťou nakazených pacientov, lekárov a sestier.
Krátky film TV France 3 vznikol pri návšteve saudského vyslanca pre zdravotnícku pomoc vo Francúzsku. Tam uzatváral kontrakt na dodávku technológie schopnej účinne dekontaminovať vzduch obsahujúci nebezpečné vírusy vrátane koronavírusu MERS. Saudská Arábia nemala na výber a musela vykonať opatrenia na zastavenie šírenia koronavírusu. Radikálne riešenia si žiadali radikálne kroky, akými bolo aj zabezpečenie čistého ovzdušia.

Čo je COVID-19 koronavírus? Čo je MERS koronavírus?

Čo prináša táto technológia?

Alebo inak, čo môže vyriešiť...

  • Zdravie
  • Čistý vzduch
  • 99,99% účinnosť
  • Jedinečnosť
  • Ekologickosť
  • Vírusy
  • Mikróby
  • Plesne
  • Mikroplasty
  • Baktérie

Benefity

Jedinečnosť

Technológia beewair je založená na degradácii zlúčenín a molekúl ich rozložením na základné prvky a následnou mineralizáciou týchto prvkov na základné zložky vzduchu. Dôsledkom je zánik pôvodných škodlivých zlúčenín a vznik bezpečných molekúl vzduchu

Efektívnosť

Princíp transformácie molekúl technológie Beewair zaručuje mimoriadne vysokú účinnosť pre širokú škálu nebezpečných organických a anorganických zlúčenín (CoV), baktérií, plesní a všetkých druhov vírusov vrátane koronavírusov typu SARS, MERS a COVID

Ekológia

Na rozdiel od filtračných technológií, technológia Beewair tým, že transformuje znečisťujúce látky na vzduch, čím ich nezvratne likviduje, znižuje celkové znečistenie vzduchu na planéte

Jednoduchosť

Zariadenie je schopné pracovať v manuálnom, alebo v automatickom režime, pričom pri narastajúcom znečistení, vhodne prispôsobí mieru výkonu

Úspornosť

Neexistencia drahých HEPA filtrov len podčiarkuje mimoriadne nízke prevádzkové náklady, ktoré sú pri maximálnom výkone porovnateľné so spotrebou elektrickej energie bežnej 40W žiarovky

Dizajn

Nadčasový dizajn a technológia novej generácie, vhodná do každého interiéru a navrhnutá tak, aby vyhovela kritériám a požiadavkám každého klienta

Koronavírusy a vírusy

Okrem bežných vírusov ani ten najodolnejší zapuzdrený koronavírus šíriaci sa vzduchom neprežije prechod DBD-lýzou.
Vysoká účinnosť procesu dekontaminácie (99,99%) dosahovaná jedinečnou patentovanou technológiou dostala meno podľa názvu zariadenia – Beewairizácia.

Zariadenie sa okrem vysokej účinnosti vyznačuje aj nízkou spotrebou energie a vďaka modernému dizajnu je vhodné aj pre domácnosti.

Organické zlúčeniny

Množstvo zdravotných problémov ľudí spôsobujú organické zlúčeniny, ktorých koncentrácia hlavne v mestách sa neustále zvyšuje. Sú to predovšetkým oxidy dusíka a síry pochádzajúce z vonkajšieho prostredia, ale aj napríklad prchavé látky uvoľňujúce sa z čistiacich prostriedkov, kobercov, nábytku, stien bytov a predmetov bežnej spotreby.

Technológia Beewair dokáže tieto zložky eliminovať rozrušením väzieb molekúl a transformovať ich na zložky vzduchu.

Plesne a spóry plesní

Plesne a ich spóry sú v domácnosti veľmi nebezpečnými spoločníkmi. Alergiu na plesne síce môže ľahko získať aj dospelý človek, no najviac sú v prostredí so spórami plesní ohrozené najmä deti, u ktorých alergické reakcie môžu mať veľmi dramatický priebeh, nezriedka s ďalšími, až život ohrozujúcimi následkami.

Technológia Beewair dokáže vytvoriť v byte bezpečnú zónu aj pre alergikov v exponovanom období.

Alergia

Kýchanie, vodnatá nádcha, upchaný nos, svrbenie a slzenie očí - to všetko sú príznaky peľovej alergie, ale aj alergie na roztoče a našich domácich maznáčikov.
Sezónna peľová alergia je najrozšírenejšie alergické ochorenie, ktorého výrazne pribúda.
V súčasnej dobe postihuje až pätinu populácie. Najčastejšia je u nás alergia na peľ tráv (asi 50% prípadov), približne po 25% pripadá na pacientov alergických na peľ drevín a bylín. Alergia je chronická zápalová reakcia na slizniciach či na koži, ide o neprimeranú reakciu organizmu na alergény v našom prostredí.

Vzduchom šírené alergény sú rýchlo eliminované technológiou Beewair.

Baktérie vrátane E-coli

Baktérie a streptokoky šírené vzduchom sú často príčinou nie veľmi príjemných ochorení. Veľmi často je takéto ochorenie jedného člena rodiny prenášané na ostatných kýchaním a kašľaním, kedy sa dostávajú do vzduchu v podobe aerosolov a dokážu prežívať aj niekoľko dní.

Dobrou správou je, že takto vzduchom šírené baktérie sú rýchlo eliminované technológiou Beewair.

Mikroplasty vo vzduchu

Vdychovanie mikroplastov z ovzdušia je nebezpečné aj pre ľudí, ktorí netrpia alergiami.

Unikátna technológia dokáže rozrušiť molekulárne väzby mikroplastov a zmeniť ich na bezpečné zložky vzduchu bez akýchkoľvek medziproduktov.

Zápach

Prirodzeným dôsledkom technológie Beewair, ktorá je schopná štiepiť molekuly zlúčenín, je aj odstránenie zápachu.
Ak máte radi lahodnú vôňu susedovej kapustnice, tak vás nepotešíme. Na druhej strane, partner vás môže prekvapiť nečakaným obedom 🙂

Beewairizácia dokáže efektívne rozložiť akýkoľvek zápach.

Technológia

Tu si môžete stiahnuť dokument, ktorý popisuje AKO a PREČO táto technológia funguje:

PDF BEEWAIRIZÁCIA

Výsledky testov

V týchto dokumentoch nájdete výsledky testov účinnosti z popredných laboratórií - Institut Pasteur, Intertek, VirNext:

PDF Test na koronavírus MERS PDF Testy baktérie PDF Test H1N1